OLLE SKAGERFORS. Sittande modell. Olja på duk, signerad och daterad -46.

299353. OLLE SKAGERFORS. Sittande modell. Olja på duk, signerad och daterad -46.

79 x 59 cm.

Ej ramad, krackeleringar, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

79 x 59 cm.

Antal besök: 2 790