ARMBANDSUR, 1960-tal, Seamaster, cal 286, ref 14390, Omega.

2993424. ARMBANDSUR, 1960-tal, Seamaster, cal 286, ref 14390, Omega.

Serienummer 20152184.
Original Omega glas, krona original Omega ej förgylld.
Utbytt armband.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. slitet armband. Repor förekommer, Smärre märken på urtavla.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serienummer 20152184.
Utbytt armband.

Antal besök: 659