SALTKAR med SKEDAR, 4 delar, silver, England, 1800-tal.

299314. SALTKAR med SKEDAR, 4 delar, silver, England, 1800-tal.

Höjd 4,5 cm. Diameter 7 cm.
Skedarnas längd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 4,5 cm. Diameter 7 cm.
Skedarnas längd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 730