SMÖRASK, keramik, England, 1800-tal.

299289. SMÖRASK, keramik, England, 1800-tal.

Längd 14 cm. Höjd 9 cm.

Missfärgning på insidan. Slitage på dekoren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 14 cm. Höjd 9 cm.

Antal besök: 1 663