SYMASKIN, Husqvarna, Zig-Zag, ca 1900-talets mitt.

299275. SYMASKIN, Husqvarna, Zig-Zag, ca 1900-talets mitt.

I originalväska.
Medföljande diverse tillbehör.
Pedal samt trådask medföljer.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

I originalväska.
Pedal samt trådask medföljer.

Antal besök: 1 040