EDVIN LINDHOLM-HOUGE. Landskap, olja på duk, signerad.

299273. EDVIN LINDHOLM-HOUGE. Landskap, olja på duk, signerad.

Uppfodrad på pannå.
39 x 34 cm.

Åldersslitage.
Ytsmuts.
Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppfodrad på pannå.
39 x 34 cm.

Åldersslitage.
Ytsmuts.
Mindre färgbortfall.

Antal besök: 2 347