SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

299269. SKRIVBORD, 1900-talets första hälft.

Höjd 75, bredd 89, längd 153 cm.

Smärre bruksslitage. Bakstycke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 827