URSULA KRAUSE OEHME. Stilleben, litografi, signerad.

299235. URSULA KRAUSE OEHME. Stilleben, litografi, signerad.

1/190, ramstorlek 61 x 69 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

1/190, ramstorlek 61 x 69 cm.

Antal besök: 6 091