BYRÅ och SKÅP, 1900-talets andra hälft.

299231. BYRÅ och SKÅP, 1900-talets andra hälft.

Längd 57, bredd 45, höjd 75 cm vardera.

Slitage, repor, märken solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 555