VÄGGHYLLA, BARNBÄNK och BARNSKRIVBORD, 18 och 1900-tal.

29922. VÄGGHYLLA, BARNBÄNK och BARNSKRIVBORD, 18 och 1900-tal.

Bordets mått; längd 66 bredd 36, höjd 47 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 978