SYBORD, BORD, 2 st, 18 och 1900-tal.

29919. SYBORD, BORD, 2 st, 18 och 1900-tal.

Höjd 67-73 cm.

Slitage och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 67-73 cm.

Slitage och lagningar.

Antal besök: 571