GLASSERVIS, ca 50 delar, "Rio" Edvard Hald Orrefors.

299184. GLASSERVIS, ca 50 delar, "Rio" Edvard Hald Orrefors.

7 rödvin, höjd 15 cm.
12 vitvin, 14 cm.
6 selter, 12 cm.
4 tumlare, 7,5 cm.
7 champagnekupor, 12,5 cm.
10 starkvin, 11 cm.
6 likör, 9 cm.

Slitage, avlagringar, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 rödvin, höjd 15 cm.
12 vitvin, 14 cm.
6 selter, 12 cm.
4 tumlare, 7,5 cm.
7 champagnekupor, 12,5 cm.
10 starkvin, 11 cm.
6 likör, 9 cm.

Slitage, avlagringar, nagg.

Antal besök: 986