TÅGSET, TEE, Märklin.

TÅGSET, TEE, Märklin.
2991712. TÅGSET, TEE, Märklin.

Trans Europ Express tågset, Märklin 3070
I originalkartong.

Bruksslitage, smärre repor och märken, främst på drivlok.

Gör en kostnadsfri värdering!

I originalkartong.

Antal besök: 646