Dyrlund. teak skänk.

Dyrlund. teak skänk.
2991530. Dyrlund. teak skänk.

Dansk design, 1980-talet Massivt teakträ, delvis fanerat., fönsterluckor och lådor. 3 hyllor

cca H 77 cm B 200 cm D 45,5 cm.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
2991530. Dyrlund. teak skänk.

tecken på slitage.

Antal besök: 595