ALAIN BERCK-VITZ. Komposition. Karborundumetsning. Signerad. 14/90.

29912. ALAIN BERCK-VITZ. Komposition. Karborundumetsning. Signerad. 14/90.

75 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

75 x 55 cm.

Antal besök: 1 845