BORD, 2 stycken,Gärsnäs.

BORD, 2 stycken,Gärsnäs.
2991052. BORD, 2 stycken,Gärsnäs.

ca 58 x 58 cm, 50 cm hög
ca 58 x 58 cm, 59 cm hög.

Bruksslitage, repor & märken, torrfläckar.

Tema

Pålsboda vårdcentral

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 58 x 58 cm, 50 cm hög
ca 58 x 58 cm, 59 cm hög.

Tema

Pålsboda vårdcentral

Antal besök: 466