BORD,DROPPSTÄLLNING,SOPTUNNA, 3 delar.

2991021. BORD,DROPPSTÄLLNING,SOPTUNNA, 3 delar.

Höjd 131 (lägsta) ,86+86 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Tema

Pålsboda vårdcentral

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 131 (lägsta) ,86+86 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Tema

Pålsboda vårdcentral

Antal besök: 464