SPEGEL, rokokostil, 1950-tal.

SPEGEL, rokokostil, 1950-tal.
299093. SPEGEL, rokokostil, 1950-tal.

Förgylld med bladguld.
Höjd: 103, Bredd: 46 cm.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld med bladguld.
Höjd: 103, Bredd: 46 cm.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 741