PARTI DIVERSE, 5 delar, bla. tunna.

299029. PARTI DIVERSE, 5 delar, bla. tunna.

Tunnans höjd 57 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tunnans höjd 57 cm.

Slitage, skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 579