IKON. Tempera på trä, Madonna med barn, Ryssland, 1800-1900-tal.

299010. IKON. Tempera på trä, Madonna med barn, Ryssland, 1800-1900-tal.

24 x 17 cm.

Bruksslitage.
Nubb i ytterkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

24 x 17 cm.

Bruksslitage.
Nubb i ytterkant.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 928