KAFFEUPPSÄTTNING, 3 delar, nysilver, 1900-tal.

299003. KAFFEUPPSÄTTNING, 3 delar, nysilver, 1900-tal.

1 st kaffekanna, höjd 20 cm.
1 st sockerskål med lock, totalhöjd 10 cm.
1 st mjölksnipa, höjd 6 cm.

Bruksslitage, mjölksnipa kan ev. sakna lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st kaffekanna, höjd 20 cm.
1 st mjölksnipa, höjd 6 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 751