ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945). "Storhöjdsbackarne, nära Filipstad". Olja på duk.

298974. ANSHELM SCHULTZBERG (1862-1945). "Storhöjdsbackarne, nära Filipstad". Olja på duk.

Signerad och daterad A. Schultzberg 1920. 75x100.

Smärre repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repa.

Antal besök: 11 131