LOUIS RADOS. Efter. grafiskt blad, "Napoleon", 1800-tal.

298961. LOUIS RADOS. Efter. grafiskt blad, "Napoleon", 1800-tal.

Bladmått ca 74,5 x 52,5 cm.

Slitage, skador samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått ca 74,5 x 52,5 cm.

Antal besök: 930