ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Vas, glas, "Open Minds", på sockel, Kosta Boda, signerad, daterad 2011.

2989478. ULRICA HYDMAN-VALLIEN. Vas, glas, "Open Minds", på sockel, Kosta Boda, signerad, daterad 2011.

Höjd exklusive sockel ca 25,5, total höjd 30,5 cm.
Märkt Kosta Boda, Ulrica HV. 7041107, 2011.

Smärre slitage.

Ulrica Hydman-Vallien (1938–2018)

Tema

Ulrica Hydman Vallien och Bertil Vallien

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Tema

Antal besök: 872