CYKELMÄRKEN, Danmark samt Norge, 1900-tal.

2989289. CYKELMÄRKEN, Danmark samt Norge, 1900-tal.

Monterade på tyg.
Höjd ca 6 - 8,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterade på tyg.
Höjd ca 6 - 8,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 377