JAKTVÄSKA samt SAMISK KAFFEPÅSE, läder samt skinn. 1900-tal.

298910. JAKTVÄSKA samt SAMISK KAFFEPÅSE, läder samt skinn. 1900-tal.

Jaktväska med rem samt getskinn 31 x 42 cm, exklusive axelrem och fransar. Kaffepåse 27 x 20 cm.

Bruksslitage, hårt läder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, hårt läder.

Antal besök: 2 992