SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första kvartal.

298908. SKRIVBORD, jugend, 1900-talets första kvartal.

Valnöt och björk. Rektangulär skiva. Fem lådor. Längd 121, bredd 65, höjd 78 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 878