SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-talets andra hälft.

298886. SERVERINGSVAGN, rotting, 1900-talets andra hälft.

Längd 79,5, bredd 45, höjd 63 cm.

Slitage, repor, märken och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 449