Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
N. NEWSHAM. olja på duk, skepp, signerad, daterad 1928.
298880. N. NEWSHAM. olja på duk, skepp, signerad, daterad 1928.
23 x 15,5 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
23 x 15,5 cm.
bruksslitage.
Herrljunga Auktionsverk
691