STOLAR, 3 st. "Minette" Yngve Ekström, Bra Bohag, Troeds Bjärnum, 1960-tal.

298836. STOLAR, 3 st. "Minette" Yngve Ekström, Bra Bohag, Troeds Bjärnum, 1960-tal.

Rygghöjd 79, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 79, sitthöjd 44 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 414