FLINTLÅSPISTOL.

FLINTLÅSPISTOL.
2988350. FLINTLÅSPISTOL.

Stock med skuren dekor och dekorerade mässingsbeslag. Längd: ca 48 cm.

Bruksslitage, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
2988350. FLINTLÅSPISTOL.

Bruksslitage, smärre skador.

Antal besök: 939