BARSKÅP, Mjölby Intarsia, 1930/1940-tal.

298828. BARSKÅP, Mjölby Intarsia, 1930/1940-tal.

Fanerat i mahogny. Nedfällbar lucka med intarsiadekor. För väggmontering. Längd 66, bredd 20, höjd 41 cm.

Bruksslitage, mindre fanerskada på ett av de bakre hörnen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 900