BYRÅ, med stenskiva, Louis XV-stil, omkring 1900.

29879. BYRÅ, med stenskiva, Louis XV-stil, omkring 1900.

Intarsiadekor. Nyckel finns. Längd 101, bredd 47, höjd 94 cm.

Slitage och smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 565