HASSE ANDERSSON. Färglitografi, gås, signerad samt numrerad 115/200.

298799. HASSE ANDERSSON. Färglitografi, gås, signerad samt numrerad 115/200.

Bildyta 40 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 40 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 253