AGNETA FRECCERO. Olja på duk, "Ravin", signerad.
298793. AGNETA FRECCERO. Olja på duk, "Ravin", signerad.
110 x 66 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
110 x 66 cm.
Smärre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
2 649