ELGITARR & FÖRSTÄRKARE, Kustom,Fernandez.

2987921. ELGITARR & FÖRSTÄRKARE, Kustom,Fernandez.

Kustom KGA10 samt gitarr och väska.

Bruksslitage.repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 589