PINGISRACKET, STIGA / YASAKA, Marita Neidert.

2987914. PINGISRACKET, STIGA / YASAKA, Marita Neidert.

Stiga Yasaka Cobra
Kartongens mått 31 x 20 cm.

Kartong med skador.
Racket med smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stiga Yasaka Cobra
Kartongens mått 31 x 20 cm.

Kartong med skador.

Antal besök: 1 200