BYRÅ, senbarock 1700-tal.

BYRÅ, senbarock 1700-tal.
298786. BYRÅ, senbarock 1700-tal.

3 lådor, svängd front och ben. Längd 106, bredd 60, höjd 81 cm.

Renoverad och kompletterad, lås senare/saknas, skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 3 093