SKÅL, nysilver, empirestil, 1900-talets första hälft.

298784. SKÅL, nysilver, empirestil, 1900-talets första hälft.

Dekor av delfiner. Diameter ca 23 cm. Höjd ca 20 cm.

Kraftigt slitage, fötter med lagningar, fläckar, något skev.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 647