BRYGGERISTOLAR, ett par samt TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

298781. BRYGGERISTOLAR, ett par samt TRÄDGÅRDSBORD, 1900-tal.

Bord, diameter ca. 90, höjd 65 cm.

En plastplopp saknas på bord.
Slitage, repor, färgbortfall, sprickor, rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

En plastplopp saknas på bord.

Antal besök: 819