BLOMSTERBORD, trä och metall, 2000-tal.

298765. BLOMSTERBORD, trä och metall, 2000-tal.

Längd 65, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 65, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 042