MENY, Chez "Maxim´s", 1950/60-talet.

2987375. MENY, Chez "Maxim´s", 1950/60-talet.

Menyhållare med meny inuti, 37 x 52 cm.
Menyn, 36 x 51 cm.

Blekt, gulnad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Menyn, 36 x 51 cm.

Blekt, gulnad, slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 558