FÄLLBORD, av Jacob Sjölin (mästare i Köping och Kungsör 1767-1785).

29873. FÄLLBORD, av Jacob Sjölin (mästare i Köping och Kungsör 1767-1785).

Skiva i rotfanér, hallstämpel, signerad och otydlig numrerad "Jac:Siölin", diameter 86, höjd 76 cm.

Slitage, renoverat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, renoverat.

Antal besök: 1 638