GOLFKLUBBOR 2 st, 1910-tal.

GOLFKLUBBOR 2 st, 1910-tal.
298728. GOLFKLUBBOR 2 st, 1910-tal.

Träskaft med lädergrepp. Längd 85 - 105 cm.

Bruks och åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 790