SOFFOR OCH FÅTÖLJER, 4 delar, 1900-talets första hälft.

298720. SOFFOR OCH FÅTÖLJER, 4 delar, 1900-talets första hälft.

2 soffor, rygghöjd 74 cm, längd 147 cm, bredd 70 cm till vägg.
2 fåtöljer, rygghöjd 75 cm.

Bruksslitage, med hårdare slitage på armstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 fåtöljer, rygghöjd 75 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 587