SKRIN, silver, troligen Wilhelm Binder, Tyskland, 1900-talets första del.

298693. SKRIN, silver, troligen Wilhelm Binder, Tyskland, 1900-talets första del.

Hamrad, insats i trä. Längd 19 bredd 13 höjd 4,5 cm.
Total vikt inkl insats ca 680 gram.

Bruksslitage. lagning på del av gångjärn vilket gjort att lock är något skevt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 617