BORDSPENDYL, 1800-talets slut samt SPEGEL, 1800-tal.

29866. BORDSPENDYL, 1800-talets slut samt SPEGEL, 1800-tal.

Bordspendyl, höjd 28 cm, bredd 34 cm. Nyckel finns.
Spegel, förgylld och bronserad, 60 x 43 cm.

Skador på dekor på bordspendyl.
Spegelns glas hårt smutsat, delar av förgyllning saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 758