VÄGGBONAD, dekor av träd samt fåglar, signerad, 1900-tal.

298620. VÄGGBONAD, dekor av träd samt fåglar, signerad, 1900-tal.

Ca 143 x 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 143 x 100 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 124