SKRIVBYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

29862. SKRIVBYRÅ, Karl Johan, 1800-tal.

Nyckel finns, längd 105, bredd 55, höjd 95 cm.

Slitage, skador, lös listdel medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 801