BOKHYLLA, funkis, 1900-talets första hälft.

298619. BOKHYLLA, funkis, 1900-talets första hälft.

Längd 80, bredd 28, höjd 90 cm.

Slitage, märken, repor, stötmärken, sprickor. Hyllbärare saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 407